Informacje o gościach zagranicznych

Jun 12, 15 • WiadomościNo CommentsRead More »

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas Ben i Ashley Templesmith nie pojawią się na Bałtyckim Festiwalu Komiksu. Jednak w zamian pojawią się inni ciekawi goście.

 

Wiemy, że wiele osób czekało na ten przyjazd, również państwo Templesmith, bardzo chcieli nas odwiedzić. Dlatego tym bardziej w imieniu gości prosimy o wyrozumiałość, to był trudny dla nich okres, na który nałożyła się jeszcze nieplanowana przeprowadzka o ponad 3000 kilometrów. Mamy nadzieję, że nie będzie to miało wpływu na Wasz przyjazd na naszą imprezę, gdyż nadal planujemy wiele atrakcji. Z powodu tej zmiany, musimy nieco zmodyfikować program, który powinien być gotowy do końca tygodnia. Możemy tylko zdradzić, że na imprezie obok świetnej reprezentacji z Polski, pojawią się następujący goście zagraniczni: Jaqueline Berndt (badacz komiksów, Uniwersytet Seika, Kioto, Wydział Mangi), Yukari Fujimoto (badacz komiksu, Uniwersytet Meiji, Tokio), Tonny Sandoval (pochodzący z Meksyku twórca, którego kolejny komiks “Tysiąc sztormów” będzie miał premierę lada dzień).

 AVT_Tony-Sandoval_5215

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>